House prices in Bexley, Greater London
-
-
Current average value
£168,083
-
£90,000
SEMI-DETACHED, FREEHOLD
23 Sep 1998
-
£73,000
TERRACED, FREEHOLD
17 Mar 1998
-
£62,500
FLATS/MANSIONETTES, LEASEHOLD
29 Oct 1998
-
£82,000
SEMI-DETACHED, FREEHOLD
26 Oct 1998
-
£99,950
SEMI-DETACHED, FREEHOLD
10 Nov 1998
-
£105,000
SEMI-DETACHED, FREEHOLD
20 Feb 1998
-
£73,000
TERRACED, FREEHOLD
14 Aug 1998
-
£51,000
TERRACED, FREEHOLD
11 Sep 1998
-
£124,000
SEMI-DETACHED, FREEHOLD
14 Jan 1998
-
£55,000
FLATS/MANSIONETTES, FREEHOLD
16 Jan 1998